Zarabianie na lata.

 TU POSTARAM SIĘ ODPOWIEDZIEĆ NA PODSTAWOWE PYTANIE -  CZY ZAROBISZ OD RAZU W INTERNECIE ?  Tak  . W PROGRAMACH PARTNERSKICH I  W PROGRAMACH INWESTYCYJNYCH  .  =  ZACZYNAMY WIĘC OD  WYBRANIA  CZY ZNALEZIENIA KONKRETNEGO SPOSOBU ZARABIANIA DODATKOWEGO PRZEZ LATA, ORAZ STWORZ ENIA SWEGO BIZNESU.

      OFERT W INTERNECIE MAMY MASĘ ALE I MASA Z NICH NIE NADAJE SIĘ DO NICZEGO. KLIKANIE W REKLAMY ,BRANIE UDZIAŁU W HYIP CZY INNYCH PROGRAMACH DO NICZEGO PRAKTYCZNIE NIE PROWADZI.  - PO SPRAWDZENIU TYCH WSZELKICH FORM ZARABIANIA DOSZEDŁEM DO WNIOSKU ŻE JEDYNA ROZSĄDNA DROGA DO STAŁYCH DOCHODÓW TO WYBRANIE JEDNEJ CZY KILKU FIRM . JEDYNIE ONE GWARANTUJĄ NAM ŻE BĘDZIEMY ZARABIAĆ SYSTEMATYCZNIE I PRZEZ LATA.  TU PODAM POWODY DLA CZEGO MYSLĘ ŻE TO JEDNA  Z NAJLEPSZYCH FORM ZARABIANIA. 

 

====   WIELE OSÓB STARA SIĘ ZABEZPIECZYĆ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ POPRZEZ SYSTEMATYCZNE ODKŁADANIE NP. 100 ZŁ CZY WIĘCEJ DO BANKU ABY Z CZASEM UZBIERAŁO SIĘ TROCHĘ GROSZA.  LICZĄ ŻE % TEŻ COŚ DA. W/G MNIE TO NIC NIE DAJE A JEDYNIE USZCZUPLA BUDŻET DOMOWY. NAJPROSTSZYM BIZNESEM KTÓRY ZAGWARANTUJE NAM DUŻE ŚRODKI FINANSOWE TO ZAMIAST ODKŁADAĆ DO BANKU TO ZAINWESTOWAĆ TE PIENIĄDZE - JEDEN RAZ-    I MIEĆ Z NICH KORZYŚĆ DO KOŃCA ŻYCIA.    CZYLI PRZYSTĘPUJĄC DO WYBRANEJ FIRMY MLM.  =A CAŁA PRACA W NICH TO ZAPROSZENIE   2 CZY 4 OSÓB DO BIZNESU W CIĄGU MIESIĄCA , A TO ŻADEN PROBLEM.  TE OSOBY ROBIĄ TO SAMO CO TY I BIZNES NAM SIĘ ROZRASTA GENERUJĄC NAM STAŁE CO MIESIĘCZNE DOCHODY, Z TYM ŻE ONE CO MIESIĄC BĘDĄ WZRASTAŁY. BO TEN NASZ SPOSÓB NA DODATKOWĄ WYPŁATĘ CZY EMERYTURĘ POWTÓRZĄ WSZYSTKIE OSOBY ZAPROSZONE PRZEZ NAS DO BIZNESU. 

         JEST TO NAJPROSTSZA METODA NA ZARABIANIE I TO Z WKŁADEM JEDNORAZOWYM, [ TU  TEŻ  POWIEM  CI  JAK  ZACZĄĆ  NIE  INWESTUJĄC  NA  POCZĄTKU   ANI  ZŁ ] GDZIE ZA TO UZYSKUJEMY DOCHODY NIEMAL DOŻYWOTNIO.  + INNE  KORZYŚCI  Z  FIRMY -  I TERAZ, JEŚLI ZROZUMIESZ TĄ ZASADĘ TO WYRWIESZ SIĘ Z BIEDY I STAŁEGO NIE DOSTATKU PIENIĘDZY. = POPATRZ DO OKOŁA ILE OSÓB JEST BEZROBOTNYCH, SZUKAJĄCYCH PRACY, ALE MASA Z TYCH OSÓB NIGDY NIE POMYŚLAŁA I NIE POMYŚLI O TAK PROSTYM ROZWIĄZANIU SWYCH PROBLEMÓW. DLA  NICH TO ZAWSZE BĘDZIE OSZUSTWO I INNE. NIGDY TEŻ  NIE ZADADZĄ SOBIE MINIMUM TRUDU ABY ZAPYTAĆ, CZY PRZEDZWONIĆ I DOWIEDZIEĆ SIĘ KONKRETNIE O CO W TYM CHODZI.

        W POLSCE W TEN SPOSÓB PRACUJE OD LAT KILKADZIESIĄT TYSIĘCY LUDZI, KTÓRZY ZARABIAJĄ OD 1 TYŚ ZŁ DO NAWET 15 CZY 30 TYŚ ZŁ. NIE DO WIARY, ? ANO WŁAŚNIE TAK JEST, POMYŚL - JEŚLI STRUKTURA ROZRASTA SIĘ 5 CZY 10 LAT TO LICZBA OSÓB OD KTÓRYCH MASZ PROWIZJĘ JEST OGROMNA.[ A MAMY DOCHÓD Z OSÓB DO NAWET 10 POZIOMU  W GŁĄB ]    =  POCZĄTKI ZAWSZE SĄ TRUDNE I WIADOMO ŻE TYSIĘCY ZŁ OD RAZU NIE ZAROBIMY, TO JAK Z BUDOWĄ DOMU OD CEGŁY PO PIERWSZY MUR AŻ PO CAŁY DOM. TY TEŻ ZACZNIESZ OD SWOICH 500 ZŁ I SYTEMATYCZNIE W GÓRĘ.

1. -  TU MAMY ZAWSZE  REALNĄ  ISTNIEJACĄ FIRMĘ, PRZEWAŻNIE JEŚLI IDZIE TEŻ O PRODUKTY SĄ BARDZO DOBRE I ZUŻYWALNE, CO POWODUJE TO ŻE CO MIESIĄC KUPUJEMY NOWE I TO WŁAŚNIE DAJE NAM DOCHÓD - CO W SUMIE DAJE KAŻDEMU Z NAS STAŁY DOCHÓD PRZEZ LATA. - CZYLI KAŻDA OSOBA ROBI ZAKUP NA SWOJE POTRZEBY DZIĘKI TEMU OSOBA KTÓRA TĘ OSOBĘ  ZAPROSIŁA MA OD NIEJ STAŁY % DOCHODU - CO MIESIĄC. STĄD BIORĄ SIĘ PIENIĄDZE NA STAŁE  WIELOLETNIE  WYPŁATY DLA  NAS  WSZYSTKICH.

 2. -  PRACA W DANYM BIZNESIE TO POLECANIE PRODUKTÓW DANEJ FIRMY, ICH  SPRZEDAŻY  LUB  BUDOWA  SWEJ  STRUKTURY [ GRUPY ] I  TO  NAM  SIĘ   NAJBARDZIEJ  OPŁACA .  OBECNIE JUŻ MAMY DO TEGO WSZELKIE NARZĘDZIA I MOŻEMY BUDOWAĆ BIZNES POPRZEZ INTERNET JAK I W REALNYM ŻYCIU.   [[ MAJĄC  SWOJĄ  STRONĘ  TO  WYSTRCZĄ  ZWYKŁE  ULOTKI  CZY OGŁOSZENIE  Z  PODANIEM   JEJ STRONY  I  WYŁOŻENIE  ICH W  URZĘDZIE  PRACY  I WIELU  INNYCH  MIEJSCACH  ]]   [ ZAINTERESOWANYM WYSYŁAM SZCZEGÓŁOWY SCENARIUSZ DZIAŁANIA.]

       JEŚLI WIĘC CHCESZ SKOŃCZYĆ Z BRAKIEM PIENIĘDZY I  BUDOWAĆ SWOJĄ NIEZALEŻNOŚĆ FINANSOWĄ  - TO ZAPRASZAM.  POMAGAM KAŻDEJ OSOBIE, NIE TYLKO JA, ALE I MOI PARTNERZY BIZNESOWI. TU WYSTARCZY ŻE WYBIERZESZ SOBIE FIRMĘ A ODPOWIEDNIA OSOBA POMOŻE CI W NIEJ ZARABIAĆ. = OTRZYMASZ TEŻ SWOJĄ WŁASNĄ STRONĘ POD TEN BIZNES, SPOSOBY JEJ REKLAMY I POZYSKIWANIA OSÓB. ZOBACZYSZ JAKIE TO WSZYSTKO PROSTE I ŁATWE. A WYSTARCZĄ DO TEGO TYLKO MINIMALNE CHĘCI I NP. 1 GODZ. DZIENNIE PRACY. 

 

ZACZYNAMY  BIZNES  BEZ  ŻADNYCH  NAKŁADÓW  CZY  KOSZTÓW.  ZAREJESTRUJ  SIĘ  W  WYBRANEJ  FIRMIE ,  NASTĘPNIE  OTRZYMASZ  SWOJĄ  WŁASNĄ  STRONĘ  DO  PROMOCJI  BIZNESU.  [  JAK  PROMOWAĆ  - POWIEM ]    PO  ZPROSZENIU  OSÓB  DO FIRMY 2 CZY 4  WTEDY  DOPIERO  WYKUPUJESZ  SWOJE  PRODUKTY  I  NATYCHMIASTOWO  JUŻ  JESTEŚ  NA PLUSIE +  MASZ  SWOJĄ  PODSTAWOWĄ  GRUPĘ. ZAPROSZONE  OSOBY  ROBIĄ TO SAMO I  W  TEN  PROSTY SPOSÓB  BUDUJESZ  SWÓJ  BIZNES Z  DOCHODAMI  CO MIESIĄC  WIĘKSZYMI.

 

     JEŚLI NIE MASZ PIENIĘDZY NA ROZRUCH BIZNESU TO TEŻ ŻADEN PROBLEM, PODPOWIEM SKĄD JE WZIĄŚĆ, WYSTARCZY ŻE ZAPYTASZ. 

 

        TU PRZEDSTAWIAM  CI FIRMY Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJĘ -  DAJ SOBIE CZAS, ZAPOZNAJ SIĘ Z NIMI, WYBIERZ JAKĄ CHCESZ, SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ I OSOBĄ KTÓRA ODPOWIE CI NA WSZELKIE PYTANIA , A OTRZYMASZ WSZELKĄ POMOC W SOLIDNYM I SZYBKIM ZARABIANIU.  [  na  stronach  podane  linki  do  rejestracji ]

 

          1. -  www.sukceszloupre.pl/Janusz      KOSMETYKI I PERFUMY FRANCUSKIE -  BARDZO WYSOKA JAKOŚĆ I  DOBRA CENA.

 

          2. -  www.lamininazdrowie.pl.tl            ZABEZPIECZENIE  ZDROWIA  PRZED  CHOROBAMI  -  PRZEDŁUŻENIE  ŻYCIA.

   TU ODPOWIE CI NA PYTANIA -    ZDZISŁAWA -  516 234 202  - skayp - aekonto 

 

          3. -   www.zdrowiebiznesnalata.webnode.com   Wyjątkowy biznes, nowość, produkty o działaniu natychmiastowym więc i zarobki są z najwyższej półki.  [ średnio od 30€ do nawet 200€ dziennie ]

  TU ODPOWIE CI NA PYTANIA, POMOŻE W REJESTRACJI ITP.- MAŁGORZATA - 882 546 653882 546 653 ORAZ -SANDRA - 605 244 390605 244 390                                       

[ UWAGA - NA SAMYM DOLE  TERMINY  SPOTKAŃ  NA  ŚLĄSKU -  SZUKASZ  DOBREJ  PRACY  NA  LATA -  PRZYJDŹ. ]

 

 

TU MASZ LINK DO PROGRAMU PARTNERSKIEGO [ praca dla banków ]  ZAROBISZ  OD  100 ZŁ DZIENNIE  W ZWYŻ- www.bankizarabianie.webnode.com

A tu link do popularnego 'klikacza' [ zarobek 8 zł od wprowadzonej osoby] -  tu dorobisz sobie od 200 zł w zwyż -  https://www.qassa.pl/68330

 

Zalety marketingu sieciowego MLM:

1. Dobry czas i miejsce na rozpoczęcie – w okresie szybkich zmian, gdy żadna praca etatowa nie daje gwarancji stabilizacji ani pewnego jutra, gdy pensje dużej grupy klasują się na wysokości płacy minimalnej, gdy zdecydowana większość ludzkości ma dostęp do telefonu czy Internetu, biznes MLM daje każdemu szansę na wzięcie swojego życia we własne ręce. Łatwość dostępu do informacji, różnorodność firm i produktów, daje każdemu szansę na dokonanie odpowiedniego dla niego wyboru.

2. Minimalna inwestycja początkowa – w zdecydowanej większości pakiet startowy to wydatek od kilkudziesięciu do kilkuset złotych, a za taką kwotę często otrzymujemy podstawowe materiały, próbki produktów czy dostęp do usług, dzięki czemu nie jest to wydatek a inwestycja w biznes.

3. Niskie koszty – prowadzenie działalności w MLM, zwłaszcza w fazie początkowej, nie wiąże się z żadnymi kosztami, gdyż nie ma konieczności wynajmowania biura, księgowości, prawników – większość obowiązków przejmuje na siebie firma.

4. Niezależność, a w przyszłości wolność finansowa – działając w marketingu sieciowym stajemy się niezależni od pracodawcy czy szefa, gdyż tutaj każdy sam sobie jest szefem. Sami sobie ustalamy czas pracy, sami „pracujemy” nad swoim wynagrodzeniem i sami ustalamy sobie cele na kolejne etapy.
Istnieje jednak tutaj pewne zagrożenie: nie każdy potrafi zorganizować sobie dzień pracy i znaleźć w sobie dość samodyscypliny, aby zmobilizować siebie do codziennego działania we własnym biznesie.

5. MLM można traktować jako dodatkowe zajęcie lub poważny biznes – jedynie od nas zależy, jak podejdziemy do marketingu sieciowego i od tego podejścia uzależnione będą postępy, a w końcowym efekcie i dochody. Początkowo większość traktuje ten biznes jako możliwość dorobienia „kilku złotych”, gdyż można prowadzić tę działalność w domu, po pracy etatowej, a dla osób np. wychowujących dzieci czy zajmujących się domem, to sposób na poprawienie budżetu domowego. Z czasem jednak część osób dostrzega ogromne możliwości rozwoju i zaczyna traktować MLM jako prawdziwy i potężny biznes.

6. Możliwość samokształcenia, nauki i realizacji planów – współpracując ze swoimi Sponsorami, biorąc udział w szkoleniach i eventach oraz spotkaniach ze znanymi osobami świata biznesu, pogłębiamy swoją wiedzę na temat finansów oraz uczymy się, jak działać i prowadzić własną działalność biznesową. Ponadto zdobyta wiedza otwiera nowe możliwości inwestowania i zarabiania naprawdę poważnych pieniędzy, co umożliwia spełnienie własnych marzeń czy planów życiowych.

7. Równe szanse dla każdego – w MLM nie ma znaczenia wykształcenie, pochodzenie, wiek czy płeć. W tym biznesie każdy staruje z tego samego poziomu i tylko własny umysł wprowadza ograniczenia co do dochodów. Tutaj każdy może osiągnąć finansowy sukces i nie ma osób uprzywilejowanych czy rozpoczynających z lepszego miejsca. Szanse wszystkich od początku są takie same.

8. Minimalne ryzyko porażki – prawdę mówiąc w marketingu sieciowym ciężko mówić o prawdziwej porażce, gdyż dołączając do poważnego biznesu i współpracując z poważnymi ludźmi, zdobywamy wiedzę, która jest przydatna w świecie finansów. Jeżeli zdarzyłoby się tak, że współpraca z tą czy inną firmą nie przyniesie nam korzyści, zdobędziemy bezcenne doświadczenie biznesowe, poznamy nowych wartościowych ludzi, co umożliwi rozwój w innym kierunku. Ryzyko ponadto można zmniejszyć dokonując właściwego wyboru Sponsora oraz firmy, z którą zamierzamy współpracować.

9. Samo zatrudnienie – ponieważ w MLM sami budujemy swój biznes i sami stajemy się własnymi szefami, nie ma ryzyka zwolnienia i utraty pracy, nie grozi nam bezrobocie, nie dotykają nas problemy związane z kryzysem i redukcją zatrudnienia. Firmy działające w tej branży nie są dotykane problemami, z jakimi borykają się tradycyjne firmy, gdyż każda osoba z nimi współpracująca jest niezależnym przedsiębiorcą, nie stanowi więc obciążenia ani kosztów.

10. Globalny zasięg – branża MLM rozwija się na całym świecie, a dzięki Internetowi można wprowadzać nowe osoby nawet z innego kontynentu. Bariery dotyczące tradycyjnego biznesu tutaj nie istnieją. Firmy budują strony w różnych językach i otwierają przedstawicielstwa w wielu krajach, co znacząco poprawia możliwości rozwijania biznesu bez ograniczeń terytorialnych.

 
 
 

       JEŚLI   ROZUMIESZ  POWYŻSZE  TO  NIE  POZOSTAŁO  CI  NIC  WIĘCEJ  JAK  WYBRAĆ  DLA  SIEBIE  FIRMĘ  I  ZACZĄĆ  BUDOWAĆ 

       SWÓJ  WIELOLETNI   BIZNES  I  STAŁE  ŹRÓDŁO  DOCHODU  --  ZACZNIJ  PRACOWAĆ  W  KOŃCU  NA  SIEBIE  A  NIE  NA  SWOJEGO  SZEFA.

 Szukasz czegoś jeszcze ciekawszego ?  Dzwoń - 609 583 837609 583 837  -  Pozdrawiam Janusz